Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

AROMA KULLANIM TAVSİYESİ

Her servise bir saşe aroma olarak ürünlerinizi lezzetlendirebilirsiniz.

Örneğin;

Bir Whey Protein yada Mass Gainer ürünü için bir saşe aroma kullanabilirsiniz. Whey Protein ve Mass Gainer ürününüz ile birlikte ilave Glutamin yada Kreatin karıştırdığınızda da bir saşe aroma yeterli olacaktır. Glutamin ve Kreatin için ilave aroma kullanmanıza gerek bulunmamaktadır.

yada

BCAA kullanmak istiyorsunuz ve bunun için damak tadınıza uygun bir saşe aroma kullanmanız yeterli olacaktır. BCAA ürününü Glutamin, Kreatin, Arjinin yada Power Pack ürünlerimizden herhangi biri ile kombine ettiğinizde de ilave aroma kullanmanıza gerek yoktur.

Ancak yoğun tadlardan hoşlanıyorsanız karışımlarınıza fazladan aroma ilavesi yaparak ürününüzü daha fazla lezzetlendirebilirsiniz.

Siparişlerinizin gönderisi İzmir' den yapılmakta olup aşağıdaki tahmini durum bilgisine göre bulunduğunuz ilin uzaklığını baz alarak siparişinizin elinize ulaşacağı zamanı planlayabilirsiniz :

  • 0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.
  • 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.
  • 1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.


En net bilgiye seçtiğiniz kargo şirketinin bulunduğunuz bölgedeki şubesini arayarak ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz süreler hava, yol durumu, özel günlerde yapılan kampanyalara göre (örneğin 11.11 ve Muhteşem Cuma gibi ülke genelinde yapılan indirimli alışveriş günleri gibi) değişiklik gösterebilir.

Aşağıdaki kargo şirketleri ile anlaşmamız ve entegrasyonumuz bulunmaktadır :

  • MNG Kargo

50 TL ve üzeri alışverişlerinde kargonuz ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Ödeme seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir :

  • Havale / EFT
  • Kredi / Banka Kartı (Tek çekim)
  • Kapıda Nakit Ödeme Kargo
  • Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı yada kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz dahilinde ödemeniz sistem tarafından otomatik olarak onaylanıyor. Havale/EFT ile ödeme yapmanız dahilinde iş günleri içinde saat 16:00 a ödemeler sıklıkla kontrol edilerek siparişinizin işleme alınması sağlanmaktadır.

Siparişinizin zamanında elinizde olabilmesi için ödeme açıklamasına sadece sipariş numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Açıklamaya sipariş numaranızı yazmamanız durumunda ödeme onaylanmasında aksaklıklar yaşanabilmektedir.