Menu
Your Cart

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

 

Kredi Kartı

biogain.com.tr alışverişlerinizi Mastercard ya da Visa kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

 

EFT & Havale

Havale ya da EFT ile yaptığınız alışverişlerinizde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil, sipariş ederinin hesaplarımıza geçtiği andır.

 

3 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale ya da EFT siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

 

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları

 

Siparişleriniz sırasında kredi kartınız aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı onaylanmayabilir.

1.Kullanılabilinir limitinizin yetersiz olması

2.Kart numaranızı yanlış girmeniz

3.Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması

4.Onay işlemleri sırasında bağlantı sorunuyla karşılaşmanız

5.Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması

6.Kayıp ya da çalıntı ihbarı verdiğiniz kredi kartınızı yeniden kullanmaya çalışmanız

7.Kullandığınız kartın bir kredi kartı olmaması

 

Doğacak sorunlarla ilgili, kredi kartını aldığınız banka ile iletişime geçmeniz önerilir.

 

VERİ GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ

 

Güvenlik ve Gizlilik Bildirgesi

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmektedir ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

 

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

biogain.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Veri Paylaşımı

biogain.com.tr yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve sadece biogain.com.tr şirketi içinde kullanma hakkını saklı tutar. Verilerini asla 3. Şahıs yada kurumlarla paylaşılmaz.

Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler site tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

 

Sitemizde Kredi Kartları Güvenliği

biogain.com.tr, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. biogain.com.tr 'den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. biogain.com.tr SSL sertifikalıdır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL tarafından 128 bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

 

Online Alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliği

 

Kredi kartı bilgileri tahmin edilenin aksine internet üzerinden yapılan alıverişlerden ziyade fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli davranın, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) başkalarına vermeyin. Çalıntı kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-alışveriş siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibi ile iletişime geçmektedirler. Ekstreniz elinize geçtiğinde gerçek dışı harcamalarla ilgili firmalarla iletişime geçin.

 

 

 

SİPARİŞ & TESLİMAT

 

Siparişiniz ne zaman elinize ulaşacak

biogain.com.tr, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken sonraki ilk iş günü, en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

 

Hafta sonu siparişleri

Cuma günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

Aynı gün kargo

"Aynı gün kargo" ibaresi bulunun ürünlerin aynı gün kargoya verilmesi saat 16:30'den önce verilen siparişler için geçerlidir. Saat 16:30'den sonra siparişi verilen ürünler ertesi iş gününde kargoya verilir.

 

Stok

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda ve tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

Kapıda Ödeme

biogain.com.tr' den verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanı bazı ürünlerde bulunmakta yada sipariş tutarına bağlıdır. Kargo ücretleri ücret alıcı ödemeli olduğundan kargo firmasına sadece kargo ücreti ödemesi ya da kapıda ödemeli sipariş verdiyseniz tahsilat ücretinin de ödemesi yapılmalıdır. Firmamız kampanya dahilinde belli bir tutar karşılığı kargoyu ücretsiz olarak gönderebilir.

 

Teslimatlar

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

 

Daha detaylı bilgi için bakınız iade şartları.

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı e-fatura çıktısı ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Firmamız e-fatura mükellefi olduğu için faturalarınız e-posta ile tarafınıza ulaştırılmaktadır ve fatura çıktısı kargo ile gönderilmektedir.

 

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu zarf içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

 

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

 

Tipografi hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

 

Kargolarınızı Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz.

 

Fatura ve Teslimat adresleri farklı olan siparişlerinizde, FATURA FATURA ADRESİME GELSİN seçerseniz faturanız KARŞI ÖDEMELİ olarak kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir.

 

Yurtiçi Kargo Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir.  Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.

 

Mobil hizmet almayan yerleşim bölgelerinde ise ancak kargo şubesinden teslimat yapılmaktadır.

 

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

 

Bu bilgi e-maili yardımı ile ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, Müşteri Hizmetleri sayfasındaki sipariş takibi bölümünden gerekli bilgilere beklemeden ulaşabilirsiniz.