Menu
Your Cart

İptal ve İade Şartları

İade ürünlerin orijinal ambalajlarında yırtık, aşınma ve ezilme veya kargo etiketi olması durumunda kesinlikle iade alınmayacaktır.

 

Kişiye özel kategorisinde yer alan ürünler şahsa özel olduğu için tekrar kullanımı ve satılması mümkün değildir. Bu sebeple değişimi yada iadesi firmamız taraflı bir hata olmadığı sürece yapılamaz. 

 

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürünü; orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla eksiksiz olarak 7 gün içerisinde adresimize teslim etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürünler Kargo ile gönderiliyorsa iade masrafı müşteriye ait olacaktır.

 

Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı aşağıda yazılı olan İade Kabul Depo adresimize göndermeniz gerekmektedir.

 

ADRESİMİZ :

Ilıca Mah. Şehit Kerem Oğuz Erbay Sok. No.8 K.1 D.2 Narlıdere - İZMİR

 

Gelen ürün öncelikle İade Bölümümüz tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili teknik servisine yada tedarikçi firmalara test etmeleri için gönderilmektedir.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Ürünün faturası,

İade sebebini içeren yazı

 

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

 

DİKKAT KARGO ÜCRETİ !

 

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.

 

Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderdikleri takdirde karşı ödemeli olarak gönderebilirler. Diğer kargo şirketleri ile gönderimlerde , gönderim ücreti müşteriye aittir.

 

İptal Şartları

Satın aldığınız ürünleri iptal edebilmeniz için ürünlerin kargoya verilmeden önce bize e-mail ya da telefon ile ulaşmanız gerekmektedir. Ürünler kargoya verildikten sonra sipariş iptali mümkün değildir.