Menu
Your Cart

Hakkımızda

NBase Kimya, 2018 yılında "En hijyenik ortamda en kaliteli ürünleri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkarak, sektörde yıllarca edindiği tecrübeler ile Dünya ve Türkiye’ de en iyiler arasında yer almayı kendine hedef haline getirmiştir.

"Bu işi severek yapıyoruz"

Başarımızın en önemli sebebi de bu. Biliyoruz ki; bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. BIOGAIN NUTRITION ailesine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.Sektörümüz standartlarının müşteri gözünde yeniden değerlendirilmesine sebep olacak alt yapı ile sektöre farklı bir soluk getiren NBase Kimya, sektörümüzün Türkiye'de ve Dünya' da en büyük markası haline gelmeyi amaçlamaktadır.
"Daha da iyi olmak için sürekli araştırıyoruz"

Yeni ürünleri sürekli sizler için araştırıp test ediyoruz ve bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde sunmaya çalışıyoruz..Profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetine yönelik destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten NBase Kimya, Türkiye'de ilk kez Dünyaca kabul görmüş "ISO-8 standartında" temiz oda içerisinde steril üretim ürünleri müşterilerine sunabilen firma olmuştur.

NBase Kimya, yüksek hacimli ürün tedarik gücü sayesine en kaliteli ürünleri minimum maliyet/maksimum performans ölçeği ile tüm müşterilerine ulaştırarak gerçek kalitenin uygun fiyat politikasıyla da müşterilere sunulabileceğini ispatlamıştır.